Megújulásunk támogatója:  
keresztes hadjárat
témák listája

Összesen: 3 db hozzászólás

klo hozzászólásai | válasz erre | 2011-05-02 21:17:58  (913)
A hozzájárulásokat mindenkinek köszönjük! A hírlevélhez pipa már van, hírlevél még nincs, beletelik még egy kis időbe, mire beüzemeljük.
[ előzmény : (912)  eperdzsem , 2011-05-02 13:47:39]

eperdzsem hozzászólásai | válasz erre | 2011-05-02 13:47:39  (912)
Természetesen nem vettem ki a pipát, viszont észrevettem, hogy van hírlevél, ezt benyomtam. :)
[ előzmény : (908)  klo , 2011-04-28 18:25:13]

klo hozzászólásai | válasz erre | 2011-04-28 18:25:13  (908)
Kedves játékosok! A KÖH kifejezett kérésére megállapodást kötöttünk a TÉKA-projekttel ( www.tajertektar.hu ), hogy a műemlékem.hu, illetve a Keresztes hadjárat jelentéseinek kivonata megjelenjen majd az ottani felületen. Természetesen nem az egész, csak a koordinátához rendelt név, egy rövid leírás, illetve egy fotó, majd egy link, ami az eredeti, teljes itteni jelentést mutatja meg. Természetesen mindenki szabadon dönthet arról, hogy a jelentéseit fel lehet-e így használni, ezért a személyes oldalon ezt a szöveget találjátok: "Hozzájárulok, hogy egyes jelentéseim kivonat formájában, a szerzői jogok tiszteletben tartásával, hivatkozás formájában megjelenjenek a TÉKA-projekt honlapján." Ezután van egy mező, ami alapesetben be van pipálva. Ezt eltüntetve nem jelennek meg majd az adatok. Minderről természetesen valamennyi játékos írásos értesítést is kap hamarosan (néhány nap múlva), hogy azok is értesüljenek róla (és dönthessenek), akik már nem látogatják az oldalt. A kapcsolat beüzemelésére néhány hét múlva kerülhet sor, természetesen beszámolok majd róla.